У 2020 році брати участь в аукціонах з реалізації необробленої деревини можна через наявні спеціалізовані електронні майданчики, які успішно пройшли акредитацію і підключилися до державної платформі Прозорро. На сьогоднішній день зазначена сфера діяльності вважається найбільш значимою, оскільки держава тільки виграє від стрімкого зростання ринку через сучасну онлайн систему. Впровадження якісного програмного забезпечення виключає всілякі технічні збої в роботі, чим забезпечується максимальний комфорт для покупців і продавців. Наявність інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу дозволяє швидко освоїти роботу майданчика sale.uub.com.ua.

Доцільність проведення аукціону на електронному майданчику

На спеціально розроблених майданчиках необроблену деревини виставляють на реалізацію виключно ті лісові господарства, які займаються в цій сфері на законних підставах і можуть надати на перевірку ліцензію в разі потреби. Завдяки такому підходу у покупців не викликає сумнівів якість реалізованої продукції, а також з’являється надійний захист від шахраїв або недобросовісних підприємств.

За весь час роботи електронного майданчика Українська універсальна біржа https://sale.uub.com.ua/filter/wood, в цьому напрямку було проведено понад 50 тисяч лотів з різними ціновими категоріями. Високий рівень популярності ресурсу пояснюється широким переліком переваг, які стають відкритими для зареєстрованих клієнтів:

  • сучасна система реалізації;
  • публічний цілодобовий доступ до інформації про слотах і реалізується товар;
  • відсутність корупційних схем;
  • низькі вимоги для покупців на участь в слотах.

Всі без винятку торги, які проходять на спеціалізованій електронній платформі sale.uub.com.ua здійснюються публічно. Завдяки своїй відкритості для громадськості, істотно знижується ймовірність виявлення грубих порушень норм українського законодавства, корупційних схем і, як наслідок, відсутність податкових виплат в державну казну. Завдяки переходу на сучасну систему електронних торгів на Українській універсальній біржі, в будь-який час доби і без територіальної прив’язки з’являється можливість поспостерігати за проведенням аукціону, а в разі необхідності внести зауваження або подати відповідну скаргу.

Відповідно до встановлених правил, в якості покупців можуть виступати юридичні особи, які зареєстровані не тільки на території України, а й за кордоном. Фізичні особи також можуть взяти участь, однак для них встановлені деякі обмеження. Щоб дізнатися вичерпну інформацію, рекомендується перейти в розділ «Допомога», який знаходиться на стартовій сторінці офіційного електронного майданчика.